З цими словами вона взялася за кінчик члена і відтягнула шкірку крайньої плоті вниз.  - Ось дивись - це називається залупа. Вона вгору-вниз совається. Спробуй, потягни - немов банан очищаєш.  - Забавно, - сказала Ірочка і почала з майже професійної спритністю дрочити мій член.  Це мене настільки порушило, що навіть яйця розбухнули. Член ж надувся так, що здавалося, ось-ось вибухне. Відчуваючи, що я ось-ось закінчу, Леночка зупинила Фібіні маніпуляції.  - Почекай, давай тепер по-іншому пограємо. Спробуй його посмоктати. - Що? - Здивувалася Ірочка.  - Ну, уяви, що це банан або морозиво, і візьми в рот. Тільки не думай кусати - сси і все.  Ірочка схилилася над моєю здибленої плоттю. Рот у дівчинки був маленький, і головка ніяк не входила в нього.  - Ось, дивись, як треба, - сказала Олена, у свою чергу схиляючись над моїм членом.  Вона смоктала мене настільки солодко - іншого слова я й не підберу, - що я не витримав і почав швидкими поштовхами викидати в її рот фонтан своєї пристрасті. У першу мить Леночка оторопіла секс дівчини голі тьолки, але потім швидко знайшлася. Випустивши мій фонтануючий відросток зі свого гарного рота, вона витерла губки і сказала: - Ось, Ірка, дивись - кінчає! - Як це - кінчає? - Не зрозуміла дівчинка. - Ось так діти виходять, - пояснила їй утворена сестричка. - Мужчіна вставляє свій кілок у жінку, в піську її, а потім вистрілює цією рідиною, - вона вказала на сперму, бурхливим потоком випливає з мого задоволення члена, - і виходить дитина ...  У цю хвилину в двері постукали. - Дівчата! - Почувся голос миловидної шатенки, яка змінилася купе з Оленкою. - Ви тут - Так, мамочко, - озвалася Олена. - Зараз йдемо.  Вони з жалем рушили до виходу з купе, а я поспішно прикрився. - Ідіть в наш купе - сказала вона дочкам, а сама увійшла й сіла на диван навпроти мене.