Досить замуркаємо, поцілувала мене в плече, а потім запитала: - Тобі сподобалося? Чомусь мені здалося природним, що вона назвала мене на "ти". - Дуже, - зізнався я. - А тобі? - Я просто на сьомому небі була, - сказала вона. - Навіть не підозрювала, що може бути так чудово. І навіть болю я майже не відчувала.  Ми замовкли. Потім вона сказала: - Тепер мені хочеться, щоб і Ірка це зазнала. Їй теж сподобається. - Хто це Ірка? - Не витримав я. - Моя молодша сестричка. Я так і підскочив.  - Господи, ти що шалена? Мене ж тоді точнпро посадять. Тільки малоліток мені не вистачало!  Леночка пирхнула.  - А я хто, по-твоєму? Стара, чи що? Ні, я хочу, щоб ти навчив Ірку уму-розуму. Ти ніжний, у тебе вийде. - Ні, - відрізав я. - Навіть не проси. Олена встала і взялася в боки, випнувши великі груди відео. Її ніжний лобок опинився в кількох сантиметрах від мого особи. Мій член мимоволі заворушився.  - А я тебе й не збираюся просити, - заявила вона. - Все буде, як я скажу. Інакше я сама скажу, що ти мене згвалтував. Тим більше, - вона велично вказала на закривавлену простирадло, - що докази наявності.  Серце моє пішло в п'яти подружні зради. Господи, як же можна було опинитися таким йолопом? Що мені тепер робити?  - Не бійся, дурник, - майже з ніжністю промовила Оленка. - Зроби, як я кажу, і все буде добре. Просто я не хочу, щоб Ірку позбавив невинності який-небудь селюк. А ти славний.  - Але як же ми це зробимо? - Запитав я слабким голосом. - А так само, як ти мене обдурив.