Я не міг здогадатися, чим викликаний її дивний каприз, і лише здивовано чекав, що буде далі. Раптово вона посміхнулася і похитала мій член з боку в бік.  - Як він цікаво варто. Як стовпчик. Як же ви ходите? Він вам не заважає? - Ні, не заважає. - А ви його до ноги притискаєте? - Ні, до живота пришиваю, - роздратовано буркнув я. - Ну що, ляжеш? - Ні. Я не хочу. - Тоді я буду спати, - відмахнувся я і, прибравши її руку зі свого здибленого члена, відвернувся до стіни.  - Ні, не спіть, - попросила Олена. Я прикинувся сплячим, став рівномірно і шумно дихати, а через хвилину нібито уві сні перекинувся на спину і розкидав ноги в сторони. Повільно крізь приспущені вії я спостерігав за голі дівчата миньет. Вона сиділа в колишній позі, уважно розглядаючи мій член. Незабаром вона обережно присунулася до мене і, нахилившись, почала цілувати голівку члена, час від часу лизав його кінчиком мови. Я вирішив не лякати її і продовжував лежати, спостерігаючи за її маніпуляціями.  Тим часом дівчинка все більше загострювалася. Втрачаючи обережність, вона вже несамовито смоктала мій член, облизуючи його мовою, як цукерку. Потім вона розсунула свої ніжки, сунула пальчик в промежину, розсовуючи губки свого квітки і стала ніжно терти клітор. Це було вже цікаво. Я з завмиранням серця стежив за пальчиком оголеною німфетки, а вона, вже не задовольняючись одним лише клітором, все глибше і глибше вводила пальчик в свою піхву, крекчучи від насолоди.