Я просто від нього балдію!  Я обнімав Оленку за плечі, а сам жадібно гладив її ніжне розпалене тіло, насолоджуючись атласною шкірою, тугими грудками, м'якою і податливою попочкой ...  Моє збудження наростало швидко, з кожною хвилиною. Мені все важче було стримувати своє шалене бажання оволодіти цим милим істотою, а вона, безтурботно белькочу якусь дурницю, грала з моїм членом, то погладжуючи його пальчиками, то смикаючи з одного боку в бік, терла його голівкою про соски грудей і навіть кілька раз незграбно поцілувала його в саму голівку, яку тільки що вперше оголила, солодко прицмокуючи при цьому від задоволення. - Давай ляжемо, - запропонував я голосом зривистим від хвилювання.  Олена з подивом глянула на мене і мовчки кивнула головою. З розгону кинулася на диванчик дивитися видео голи дивчата. Коли я ліг поруч, вона знову опанувала моїм членом, все частіше і частіше покриваючи його поцілунками. - Дай я подивлюся на тебе, - попросив я його. - Дивіться, хіба я не даю. - Я хочу тебе всю розглянути. - Дивна ви. Я ніби й так тут лежу перед вами гола.  - А що в тебе тут, не видно, - сказав я, торкнувшись її пухких зовнішніх губок.  - Ой, - здригнулася вона, - не треба. - Чому ж?  - Не хочу, - промовила вона, задумливо дивлячись на мій член і обережно погладжуючи його головку двома пальчиками.  Потім вона сіла навпроти мене і замовкла.