Згадалася стаття про відповідальність за спокушання малолітніх, нотатки з "Московського комсомольця" про серійних гвалтівників, які глумилися над маленькими дівчатками в ліфтах ...  У наступну мить вона схилилася наді мною, сама притулилася до моїх грудей особою і прошепотіла: - Ви такий великий і милий. Поцілуйте мене.  Розуміючи, що не зобов'язаний цього робити, я підняв її і з завмиранням серця злегка торкнувся губами її м'яких і ніжних губок. - Ще, - ледь чутно видихнула вона. Я поцілував її небритая пизда сисяры знову вже більш пристрасно. Дівчинка здригнулася і закрила очі. Я почав обсипати її обличчя і плечі несамовитими поцілунками. Леночка мовчала. Примружившись від задоволення, вона часто дихала і дрібно тремтіла.  - Як з вами приємно, - видихнула вона ледь чутно, коли я на хвилину зупинився, щоб перевести дух.  Я мовчав, не довіряючи власним мови. - Хочете - я теж розденусь? - Раптом запропонувала Леночка, блискаючи очима.  І ось тут мене точно біс поплутав. Замість того щоб отшлепать юного спокусника і відіслати спати, я смалодушнічал, поступившись ницих поривам. Пам'ятаєте "катали" Буніна? У ту незабутню хвилину я був схожий на героя цього дивного оповідання з "Темних алей".  - Звичайно, хочу, - немов з боку почув власний голос. - Тільки ви відверніться. - Навіщо? - Ну так, відверніться. Ну, будь ласка. Я відвернувся, напружено вслухаючись. Зашаруділа одяг, клацнули застібки. Я не витримав, обернувся - і остовпів. Переді мною, лукаво посміхаючись, горда свідомістю своєї краси і чарівної привабливості, стояла прекрасна мініатюрна жінка.