Для більшої острати я спочатку приставив його до піхви, Катя вся забилася, але потім дещо стихла, по всьому її тілу було видно страх, я тримав член на вході в піхву і залишалося лише увійти і порвати її целку. - Андрюшечка миленький не треба, я прошу тебе благаю. (Раніше такого я взагалі не чув) - Заткнись сучка (я дістав з кишені мастило і швидко намазав на анус) Різким рухом я увійшов повністю їй в зад, і тут я помітив якусь зміну в Катриному поведінці. Я трахкав її різко, з силою, і лише примовляючи «що сучка подобатися?» «Я розірву твій зад фото голих сексуальних хлопців повія», я виймав член із дупи і за волосся підсуваю її рот до нього. Щоб вона його обсмоктала потім знову вставляв його в зад і м'яв її грудей, стискав соски. І коли член випадково вийшов, я почав його вставляти допомагаючи рукою і зачепив її кицьку і ... так так вона вся текла. Ще хвилин через десять такої штовханини, я кінчив їй прямо в попку, і треба зауважити останні хвилини три Катруся вже сильно не кричала, а навіть трохи стогнала, а коли я закінчував вона вже кричала від задоволення. Я витягнув член з її прекрасною попки і мовчки сів поруч.