Ставши на коліна, спробував ввести свій здоровий член з прогином посередині в моє піхву, але величезна залупа не входила.  Тоді він ліг на спину, намазавши залупу вазеліном, і попросив мене розширити пальцями піхву. Я сіла на коліна і розширила її. Він підвів свої сідниці і, взявшись за мої, повільно став насаджувати мене на свій здоровий член.  Залупа повільно увійшла в піхву. Передчуваючи хтивість, я з нетерпінням чекала, що буде далі. Член увійшов до половини, а потім зник повністю в моєму піхву. Залупа вперлася мені в задню стінку матки, я відчувала і не могла поворухнутися. Все моє піхву була напружено.  Я почала прогинатися в животі, як підказував він, тримаючи його за стегна. Член то виходив до головки, то знову зникав у мені. Ощещеніе було дивовижне. Він же, тим часом, вказівним пальцем смикав мені клітор, намацуючи його голівку. У дзеркалі я бачила, як спочатку повільно, потім все швидше почали вистрибувати мої важкі сиськи, мелькаючи сосками. Видовище було збудливе. Він то піднімав, то опускав свій зад. Оргазм настав хвилин через 30. Шия і верхня частина грудей покрилася у мене червоною висипкою, а соски піднялися, встали і затверділи сексуальні дівчата в білизні. Так вони в мене ще ніколи не вставали. Він же, нахиливши мене до себе, почав по черзі смоктати мої стоячі соски і кінці грудей. Я була на сьомому небі від хтивості. Руками підбиваючи мої великі сиськи, він як би зважував кожну, цілуючи їх з усіх боків. Судома пройшла по моєму тілу, стегна напружилися і я скінчила підряд два рази. Я відчувала, що він не скінчив. Підмити, ми випили, і він запропонував мені 'коінтус інтермаме'. Я запитала: "Що це?''Побачиш ', - сказав він. Попросивши мене лягти на спину, поклав дві подушки під спину. Ставши на коліна проміж мене, він долонями здавив мої сиськи з обох сторін.