Сиськи від цього стирчали в сторони. Потім підвівся і почав залучати свій здоровий член з напрягшійся жилками між моїми сісечкі.  Повільно, потім прискорюючи руху, він з силою загнав член між цицьок. Інший раз залупа впиралася мені в шию і лоскотала її. Член то з'являвся, то зникав. Хвилини через 10 я помітила, як стегна його дрібно-дрібно затремтіли і живіт спітнів. І він спустив мені прямо на груди. Сильним струменем сперма вдарила мені в шию і прозорою, тягучою, липкою рідиною розтеклася по колах сісечек. Встаючи, він капнув мені на лівий сосок. Я бачила, як згусток сперми розповзається по близько сосковой плямі.  Підмити, він не переставав мене порушувати. Цілував, смоктав соски, піхву, стегна і стискали мої округлі сідниці. Я смоктала його член, залупу, мошонку. Яйця в нього були великі і тверді на дотик. Після перших стосунків у мене було відчуття, ніби я ходжу зі вставленим в моє піхву членом. За тиждень це відчуття минуло, і він показав, що таке справжній секс. Він використовував стільки позицій. Він клав мене на подушки вниз обличчям, і, піднявши мої сідниці, вводив свій член між сідниць. Коли він закінчував, сперма бризкала на мене. Було забавно і смішно, коли він витирав мені спину, залупой торкаючись хребта, це було дивно і я навіть скінчила.  Перевертаючи мене на спину, сам розширював піхву, і язиком, і губами доводив мене до оргазму.  Одного разу, піськи дівчат молодих мене між сісічек і ось-ось кінчаючи, він витягнув член, змусив мене широко розкрити рот, мова притиснути до верху гортані, і ввів свою залупу мені в рот. У дзеркалі я бачила, як сперма стікає з кутів моїх губ, а його член здригався і як би дихав у мене в роті.  Один раз я прогавила, він сношал мене ззаду. Вийнявши член з піхви, ще не закінчивши, повільно ввів його в задній прохід. Я вся зігнулася, але було вже пізно. Повільними рухами він скінчив мені прямо в кишку.