Я почав потихеньку натискати на слизьке стислий отвір. Низько опустивши голову, вона зробила зустрічний рух, і я відчув, як розкривається гирлі проходу, і головка мого члена входить вглиб. Вона, засмоктуючи мій член, прийняла в себе весь мій орган до самого кореня.  - Ну як? - Запитала мене Жанна, підмахуючи тазом. Я тільки слабо видавив: - Здорово! Відчуття були так невимовно прекрасні, що я майже повністю втратив дар мови. Плавні рухи і тертя об тугі стінки кишечника Жанни доставляли мені все більше і більше задоволення. Мені здавалося, що якийсь гарячий рот заковтує член і пестить його зсередини. Чим сильніше й глибше входив у Жанну член, тим сильніше впиралася головка в стінки кишечника. Я почав одночасно лівою рукою гладити піхву, намагаючись зачепити пальцем клітор, що стирчить. Це ще більше порушило нас, і ми закінчили з таким криком і стогоном, як ніколи. При цьому я відчув, як сильний струмінь сперми вдарив у стінку прямої кишки і розлилася всередині.  На жаль, за півгодини до приходу поїзда в Анапу нам з Жанною довелося розлучитися українські дівчата голі. Вона пішла до себе одягатися, а до мене знову прийшла Оленка. В Анапі Жанну зустрічав чоловік - вона була одружена вдруге. В Анапі ми з нею більше не зустрічалися. Зате встигли обмінятися адресами, і тепер я з нетерпінням чекаю повернення до Москви. Леночка і Ірочка теж мріють про нашу нову зустріч.