На її думку, такі відносини мали багато переваг перед звичайними способами. При звичайному статевому акті, особливо в "місіонерської" позі, чоловічий член легко проходить, вірніше прослизає в широке і розроблене (у більшості жінок) піхву, і майже не відчуває тертя об його стінки. Тому зростання статевого збудження у чоловіків, що доходить до оргазму, носить чисто психологічний характер, може принести жінці біль, а член тільки ковзає по задній стінці матки, як би масажуючи її. Ось чому східні жінки і азіати, а тепер і багато європейки вельми охоче йдуть на зносини в анус, і багато хто з них просто не мислять статевого акту без його фіналу шляхом проникнення в зад. Коли вона все це мені розповіла, я вже знову порушила. Правда, Жанна останні хвилини три, розповідаючи, одночасно грала з моїм членом, поперемінно пестячи і дрочив його. Бачачи, що він уже встав, Жанна запропонувала мені ще раз трахнути її в зад, причому вимовила це відверто: - Виебі мене в жопу, будь другом! До цього мені рідко доводилося мати справу з жінками, які висловлювалися матом, і це мене страшно порушило.  Жанна знову встала раком, а я взяв її за стегна, розсунув їх і уперся головкою члена між сідницями в зів заднього проходу, голі дівчата 18 років. Мені здавалося, що ніколи мій член не був таким тугим і міцним, як цього разу.