Я вставив член у її гарячу піхву, але Жанна, різко крутонула задом.  'Вона хоче, щоб я трахнув її в попочку ", - осінила мене приголомшлива здогад. Від незвичайності я і сам затремтів дрібним тремтінням, але почав пристосовуватися. Жанна полізла в сумочку і, вийнявши з неї тюбик вазеліну, сама змастила мені член. Обернулася спиною до мене і низько нахилилася, впершись руками в край дивана. Я приставив головку члена до її приголомшливого заду, намагаючись проштовхнути її всередину. Це виявилося зовсім не легко. Незважаючи на всі мої зусилля, у нас нічого не вийшло. Тоді Жанна ще нижче пригнула голову до краю ліжка, а я почав по черзі просовувати пальці в отвір і ворушити ними всередині. Потім обома руками з силою розсунув її сідниці, і голівка почала поступово проходити. Спочатку їй, схоже, було боляче, а потім член раптом швидко проскочив в зад волохаті кицьки піська дівчини. Увірвавшись всередину, член поринув майже в пекло і почав стрімко набухати. Жанна застогнала. Її анус так солодко стиснув мій член, я відчув наближення оргазму. Жанну теж здорово розпирало. Ще мить, і вона закричала від нищівного оргазму. Майже відразу скрикнув і я, міцно стиснувши її груди. Потужними поштовхами на мою члену пройшла тепла хвиля, і я виплеснув залишки сперми в її задній прохід.  Схоже, коли ми знесилено лежали, Жанна (ви не повірите, але вона виявилася сексопатолог!) Прочитала мені невелику лекцію про зносини чоловіків і жінок у задній прохід.