Я заплющив повіки і прикинувся сплячим. - Не вдавайте, - сказала жінка кілька секунд потому. - Я знаю, що ви не спите. Я слухняно розплющив очі. - Сподобалося вам? - Запитала вона. Я очманіло дивився на неї. Боюся навіть, що в мене відвисла щелепа.  - Сліди злочину в наявності, - несподівано посміхнулася вона, вказуючи на низ мого живота.  Я простежив за її поглядом: навпроти мого члена на простирадлі розпливлося мокре пляма.  - Адже Ви напевно голий під простирадлом, - додала незнайомка.  Не дочекавшись від мене відповіді, вона спритним рухом підняла простирадло і, переконавшись у своїй правоті, зітхнула. - Ну так, і тільки що закінчили. - Сподобалося вам?  - Так, - з глибоким зітханням відповів я, готовий до найгіршого. - Сподіваюся, молодшу ви хоч не трахнули? Я винувато опустив погляд. - Ні.  Наступна її фраза мене приголомшила. - Ну а старшу не шкода - їй давно пора. Не ви, так її б який-небудь алкаш згвалтував. У неї давно вже все по мужику свербить, - додала шатенка з несподіваною злістю. - До речі, давайте вже познайомимося, чи що. Мене звуть Жанна Василівна. Можна - Жанна.  - А мене - Анатолій. - Виебі мене, Анатолій, - сказала раптом Жанна.  У мене закрутилася голова. Я вирішив, що недочув.  - Ти не зрозумів? - Перепитала вона. - Я хочу, щоб ти мене виеб.  Я подивився на неї. Вона стояла біля мого ліжка, одягнена в білу спідницю зі складками і майже прозору блузку еротіка зірок відео. І тоді я наказав: - Роздягайся!  Вона не вагалася ні секунди. Встав з диванчика, стала повільно знімати з себе одяг: розмірено, наче виконувала якийсь священний ритуал.