Я її покличу сюди, а ти прикинешся сплячим. Остання надай мені.  Сказано - зроблено. Леночка наділу халатик і вийшла, а я лежав на канапі, вдаючись до невеселим думкам. Кілька хвилин по тому в коридорі почулися кроки, і я поспішно закрив очі. Відкрилися двері, і через приспущені повіки я розгледів Олену у супроводі другої дівчинки. Як і сестра, вона була світловолоса і струнка, але на вигляд я не дав би їй більше чотирнадцяти - А ти впевнена, що він спить? - Запитала Іра. - Так, коли я йшла, він голосно хропів, - нахабно збрехала Олена. - І ти, правда, з ним трахалась? - Так, хоча він про це і не підозрює. Спав як бабак, без задніх ніг. Він і зараз голий під простирадлом. Щічки Ірочки порожевіли. - А. .. можна мені подивитися? - Боязко запитала вона. - Ніколи ще не бачила у чоловіка.  - Ну звичайно, дурепа, - поблажливо відповіла Оленка. - Я тебе для цього і запросила.  Вона царственим жестом скинула з мене простирадло, голі дівчата без трусів. Ірочка неголосно ахнула. Я лежав ні живий ні мертвий.  - Ой, який він у нього великий, - прошепотіла Ірочка. - Я таких не бачила.  - Це ще маленький, - поблажливо хихикнула Оленка. - Ось встане, тоді подивишся.  Від усіх цих розмов мій член заворушився і почав повільно випрямлятися.  - Ой, встає! - Ахнула Ірочка. Її долонька злетіла в рот. - Писати хоче, так? Як цікаво! - Хочеш помацати? - Важливо запропонувала Олена.  - А він не прокинеться? - Нерішуче запитала її молодша сестричка.  - Ні, він без задніх ніг спить. Снодійного напився. Казав, що хоче до самої Анапи проспати.  Ірочка підсіла на моє ліжко і боязко торкнулася члена, який вже затвердів як жердина.  - Ти його погладь, - радила Олена. Ірочка нерішуче торкнулася моїх яєць, потім провела долонькою по всьому члену знизу доверху.  - Зараз я тобі дещо покажу, - сказала старша сестра.