Так-так, в голому вигляді мою фею вже не можна було назвати дівчинкою. Це була справжня жінка. Все в ній було абсолютно і чудово. Біляві локони, що розсипалися по білизна плечей, пружні півкулі цілком розвинених грудей з коричневими сосками тонка талія, пишний, злегка прикритий золотистим пушком лобок з рожевими, набряклими статевими губками, стрункі ніжки в туфельках на підборах і красиві, ще по-дитячому тоненькі руки. Господи, та хіба можна описати хоча б краплю того фантастичного дива, представився моєму жадібному погляду! Мабуть, такий з'явилася Галатея перед Пігмаліоном. Я заціпенів, зачарований дівчинкою, і не міг відірвати від неї очей.  - Ну а тепер ви теж зніміть труси, - засоромився, прошепотіла Олена голі дівки на дивані.  Не знаю, що мене найшло, але я слухався. Член у мене вже стояв, розпираючи тонку тканину. Знявши труси, я встав з канапки і обережно підійшов до дівчинки. Я ще не уявляв собі, що я буду робити з цією не за віком сміливою і розвиненою німфетки, але мене тягнуло до неї як магнітом. Вона притулилася до мене всім тілом, тремтячи від збудження. Її моторні пальчики почали ніжно грати моїм членом. Що стояв як скеля, він чомусь привів її в невимовне захоплення.  - Ой, який він у вас великий і твердий!