А мені гидко, коли мене щипають. Особливо за цицьки і за попку.  'Фу, ти чорт, - подумав я, - ось ще напасть. І що мені з цим малюком робити? "Потім зважився.  - Ну добре, - сказав я. - Будемо читати казки, якщо тобі це подобається і не подобається, коли щипати.  - Ви не щипати, - впевнено сказала вона. - Ви хороший. Ви мені подобаєтесь.  Я знову розкрив "Незнайка", але вона раптом мене зупинила.  - Почекайте, я зніму туфлі. Олена сповзла з дивана і пройшлася по купе, дивлячись на себе в дзеркало.  - Послухайте, а правда, я схожа на жінку? - Запитала вона, лукаво примружившись.  - Ну як тобі сказати, - зам'явся я. - Зовні схожа, а так у всьому іншому - не дуже. - А чому?  - Тому що ти ще не жінка. - А що таке жінка, - насупилась вона. - Що, хіба я не народилася жінкою.  - Мені набридли ці безглузді розмови, - роздратовано буркнув я, розуміючи, що такі теревені до добра не приведе. - Давай почитаємо ще трошки і ляжемо спати.  - Спати. Фу, як нудно. Я абсолютно не хочу спати. - Ну тоді я сам буду спати. Я роздягнувся до трусів і ліг в ліжко з жінки голі піхви жінок. Поки я знімав з себе одяг, дівчинка з цікавістю наблюдала за мною, тихенько прицмокуючи губами і цокаючи язиком.  - А ви красивий, - раптом сказала вона, коли я вже лежав у ліжку.  - Що ти в цьому розумієш? - А ось і розумію, - ображено сказала вона. - Я все розумію, ви не думайте. - І що ж ти розумієш? - А те, що вам просто зі мною нудно. Адже вам напевно хочеться доторкнутися. Але?  Я не відповів, мовчки милуючись дівчинкою. Вона стояла навпроти мене, граціозно зігнувши свій тонкий і витончений стан, і загадково дивилася на мене з-під приспущених вій, довгих і пухнастих. Зізнатися, видовище було хвилююче. У всякому разі, мій член мимоволі ворухнувся. У голову мені полізли ідіотські думки про "Лоліті".